Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Kompas metalik me aksesore

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:KR971412

400.0 L

Compare

Pershkrimi

*Cilesi e larte

*Lehtë për t’u përdorur

*Material I fortë

*Mund të përdoret për zyrë dhe shkollë

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Kompas metalik me aksesore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Translate »