Fjalët kyçe:
KATEGORITE

LETER A4 80GR EINS

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:7657

380.0 L

Compare

Pershkrimi

SPECIFIKIMET TEKNIKE:

Bardhësia: 161CIE ISO 11475
Trashësia: 104μm DIN20534
Pesha bazë: 80gr ISO536

Performance të shkëlqyera në kopje dhe printim;

Pasterti e lartë e ngjyres se fletes;

Cilesi shumë e besueshme, e prodhuar në përputhje me standardin ndërkombëtar të rreptë të Xerox.

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “LETER A4 80GR EINS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Translate »