Përshkrim
Kamera 360 Grade!
3D!
Suporton TF card dhe mund te lidhet me wireless!
Komandohet me lehtesi nga telefoni!
Aplikacioni mund te shkarkohet ne Android dhe ne IOS!
Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.