Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Boks F6 me bluetooth dhe drite led k86-54

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: 8337

2,190.0 L

Compare

Pershkrimi

Boks F6 me bluetooth dhe drite led k86-54!

  • Boksi me bluetooth është një altoparlant me drite led te cilit i nderrohet ngjyra ne varesi te muzikes qe ju vendosni!
  • Me nje stil unik!
  • Suporton karte memorje!
  • Funksioni i hyrjes Audio (AUX)!
  • Bateri litiumi të integruar me kapacitet të lartë!
  • Tensioni i ngarkimit: 5V 1A!
  •  Bateria e produktit: 3.7V!
  •  Distanca e transmetimit Bluetooth: më e madhe se 10 metra!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Boks F6 me bluetooth dhe drite led k86-54”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »