Keywords:
KATEGORITE

Boks me bluetooth TG113 K13-263

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: 8339

2,490.0 L

Compare
Kategoria: Etiketat: , ,

Përshkrim

Boks me bluetooth TG113 K13-263!

Me USB dhe TF Karte

Versioni i Bluetooth: 3.0

Distanca e transmetimit: 10 metra

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh

Specifikimet e altoparlantëve: 52mm * 2

Fuqia e altoparlantëve: 5W * 2

Madhësia e produktit: 75.5 * 75.5 * 161.6mm

Pesha: 512g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Boks me bluetooth TG113 K13-263”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »