Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Canon MG5750

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: T&T03

11,990.0 L

Compare
Kategoria: Etiketat: , , , , ,

Pershkrimi

Printeri mund te lidhet me wireless!

Multifunksional!

Ka funksionin e printimit, fotokopjes dhe  te skanimit!

Printeri eshte i pershtatshem per t’u vendosur ne tavolinen e zyres tuaj!

Printon edhe me ngjyra!

 

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Canon MG5750”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Translate »