Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Cante Mc Queen 8182

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: IMP0049

1,990.0 L

Compare

Pershkrimi

Cante shkolle me personazhin e Mc Queen e cila vjen ne ngjyren e zeze te kombinuar mjeshterisht me te kuqen e ndezur, ne ngjyren e kuqe jane te afishuara figura nga filmi i Mc Queen!

Canta vjen mjaft e bollshme, me dy xhepa te medhenj per te vedosur librat dhe fletoret, me dy xhepa te vegjel per te vendosur mjetet e shkolles dhe dy xhepa te tjere anash per te vendosur shishen e ujit!

 

 

 

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Cante Mc Queen 8182”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »