Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Cante shkolle EST Avengers+action figure -18

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: 6335

5,700.0 L

Compare

Pershkrimi

Canta e shkolles per meshkuj e dizenjuar ne ngjyra te forta si e verdhe e kuqe dhe blu e erret!

Canta eshte me dy xhepa nga brenda per te vendosur librat dhe fletoret!

Ka dhe nje minixhep nga jashte per te vendosur mjetet qe nevojiten ne shkolle!

Permasat e cantes jane  45 x 35 x 20 cm!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Cante shkolle EST Avengers+action figure -18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »