Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Evidenciator STABILO Swing jeshile

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:ST275/116-8

100.0 L

Compare

Pershkrimi

STABILO swing cool Pastel Edition
STABILO swing cool Pastel Edition është një krijim i bukur për per te krijuar linja perfekte nenvizuese ose venie ne pah te rreshtave qe do te lexoni.

Hi-lighter i hollë i xhepit  vjen në 6 ngjyra të bukura delikate pastel dhe ka një maje shume praktike.

Forma e trupit e  hollë e bën të lehtë për ta mbajtur në çdo vend, çantë dore ose xhepi.

6 ngjyrat e shkëlqyera pastelësh të STABILO swing cool Pastel Edition kane nje pamje shume terheqese.

Teknologjia Anti-Dry-STABILO parandalon tharjen e bojes brenda ne produkt edhe nese e le kapakun hequr per nje kohe te gjate dhe lejon te beni nje punë te koncentruar dhe të lumtur.

Maja e pjerrët tërheq linja të gjera, thekson dhe nënvizon pjesë të rëndësishme të dokumenteve tuaja dhe ka gjerësi prej 1mm dhe 4mm.

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Evidenciator STABILO Swing jeshile”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Translate »