Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Gome Rocky Keyroad

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: KR971100

130.0 L

Compare
Kategoritë: , Etiketat: , , , ,

Pershkrimi

Gome Rocky!

Marka: Keyroad!

Paketimi perfshin 2 goma!

PVC free!

Fshin lehtesisht lapsin nga fleta pa lene shenje dhe pa e gervishtur ate!

Cilesi e larte!

 

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Gome Rocky Keyroad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »