Fjalët kyçe:
KATEGORITE

LOJE SHAH 5 NE 1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:11144

350.0 L

Compare

Pershkrimi

Loje Shahu Portable Magnetic 5 në 1 Kjo është një lojë e bukur per tu argetuar sa me shume teksa qendroni ne shtepi .
Te gjithe mjetet e lojes jane magnetike .
Shumë i dobishëm, kompakt dhe mund të mbahet me vete kudo.
Ofron 5 lojera të ndryshme duke përfshirë:
Shahu
Damë
Ludo
Gjarpër
Shah dhe damë
Madhësia fushes se shahut 17cm x 12cm

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “LOJE SHAH 5 NE 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »