Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Ore Smartwatch Q50 per femije me GPS

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

kodi:kk-225

4,990.0 L

Compare

Pershkrimi

Smartwatch My Kid Q50 me karte SIM.

Kjo eshte ora e duhur e cila vjen ne ngjyra te ndryshme.

Ora ka te shenuar daten , oren , diten, GPS dhe butoni SOS i cili sherben per te ditur vendodhjen e femijes suaj kudo te jete.

Ora e zgjuar me GPS beni gjurmimin e femijeve.

Nëpërmjet një aplikacioni të shkarkueshëm, prindërit mund të gjurmojnë se ku janë fëmijët e tyre ose edhe thirrni orën e zgjuar për të biseduar me ta.

Funksioni i GPS dërgon një alarm nëse një fëmijë largohet nga zona e paracaktuar

Monitorimi në distancë: mikrofon me ndjeshmëri të lartë lejon prindërit të dëgjojnë në mjedisin e fëmijëve

Komunikimi me dy drejtime: prindërit mund të telefonojnë orën dhe fëmijët mund të thërrasin prindërit e tyre Telefonimi SOS me një çelës: mbajtja e butonit SOS për 3 sekonda do të telefonojë automatikisht prindërit

Madhësia e ekranit: 0.96 ”

Kompatibil me pajisjet Android dhe iOS

Bateria: 3.7V 400mA rechargeable 

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Ore Smartwatch Q50 per femije me GPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »