Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Organizues tavoline me mjete

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: 7998

650.0 L

Compare

Pershkrimi

Organizues tavoline me mjete!

Mjetet e perfshira: stilolaps, 2 lapsa, gershere, bisturi, prefese, vizore 15 cm, stapler, staples, gome, 20 cope kapese aktesh dhe 10 cope pineska me koke!

E pershtatshme per ne zyre!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Organizues tavoline me mjete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »