Përshkrim
Portamina me maje 0.5mm Baiku
I gjeni ne ngjyra nga me te ndryshme
Me dizajn te thjeshte dhe te lemuar
Perfekt per ne zyra ose ne shkolle
Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.