Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Smartwatch Bracelet V0 me Bluetooth

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:k28-38

5,990.0 L

Compare

Pershkrimi

Me Smartwatch V0 qe mund te beni lidhjen me Bluetooth

Mates aktiviteti, Alarm Clock, presioni i gjakut, rrahjet e zemres, aktivitetin tuaj fizik, statistika profesionale, reminder, hapat dhe distancen qe pershkruani.

Merrni te gjitha te dhenat tuaj nga ora si SMS apo telefonata.

CPU NRF52832

Memorie 128 MB

RAM 128 MB

Rezolucioni 240 * 240 MP.

Kapaciteti i baterise 120 mAh

Madhesia e ekranit: 0.95″ OLED.

Bluetooth: 4.0

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Smartwatch Bracelet V0 me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »