Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Smartwatch Y1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:k13-313

3,490.0 L

Compare

Pershkrimi

Smartwatch Y1 me Ekran të rrumbullakët.

Me karte SIM dhe TF karte.

Mund te beni lidhje me Bluetooth dhe të telefononi ose të përgjigjeni direkt nga ora.

Opsione te tjera si: Pedometër, monitorimi i gjumit, matni hapat, distancen, kaloritë.

Specifikime:

Madhesia e ekranit 1.2 inç IPS
Rezolucioni : 240 * 240 MP
Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
Procesor: MTK6261D 108MHz
ROM: 32M
RAM: 32M
Suporton karte memorie deri ne 32GB.

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Smartwatch Y1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »