Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Toner HP 301 Xl Color

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:7672

3,600.0 L

Compare

Pershkrimi

Toner HP 301 Xl Color
Nr i Prodhuesit: HP 301XL, 301XL, CH563EE, CH564EE
Cikli i punës: Përafërsisht 480 faqe e zeze / 330 faqe me ngjyra dhe 5% mbulim mesatar
Markë: HP ORIGINAL
Paketimi: Kapacitet i lartë Black & Color Multipack

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Toner HP 301 Xl Color”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Translate »