Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Valixhe set pikture Keyroad

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi: KR971749-1, KR971749-2, KR971749-3, KR971749-4

 

1,990.0 L

Compare

Pershkrimi

Valixhe set pikture!

Marka: Keyroad!

Seti perfshin: 18 bojra druri (12 ngjyrat baze + 3 ngjyra fosforeshente dhe 3 ngjyra metalike), 24 bojra dhjami (pastela), 12 bojra uji (lapustila), 20 faqe vizatimi (10 flete me dizenjo per t’u ngjyrosur + 10 flete te bardha per te vizatuar sipas deshires tuaj), 6 glitter me ngjyra te ndryshme, 54 stickera me figura te ndryshme, 1 prefese!

Cilesi e larte!

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Valixhe set pikture Keyroad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »