Keywords:
KATEGORITE

Perparese pikturimi per femije Keyroad

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KR971746

700.0 L

Compare

Përshkrim

Perparese pikture per femije te vegjel!

Marka: Keyroad!

Mbron rrobat mos behen pis gjate pikturimit!

Material qe lahet lehtesisht!

Perparesja ka nje xhep per te vendosur mjetet e piktures dhe e ben me komode dhe te lehte pikturimin per femijen tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Cilesi e larte!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perparese pikturimi per femije Keyroad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »