Përshkrim

Carotina Baby Puzzle per femije te markes Lisciani!

Puzzle 3D me kafshe!

15 pcs!

E rekomandueshme per femije te vegjel te grupmoshes 1-4 vjec!

Nxit dhe stimulon imagjinaten e femijeve tuaj!

Ide ideale edhe per dhurate!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.