Keywords:
KATEGORITE

Happy Farm Carotina Penna Parlante

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: Lisex79988

1,490.0 L

Compare

Përshkrim

Carotina Penna Parlante Happy Farm!

Marka: Lisciani!

Set i cili zhvillon aftesite logjike dhe krijuese te femijes tuaj!

Puzzle me kafshet e fermes me permasen 49*33 cm!

Ne paketim do te gjeni edhe stilolapsin Carotina me te cilen ne momentin qe do te prekni pikat e zeza te puzzle, do te merrni nje pergjigje!

E rekomandueshme per femije 3-6 vjec!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Happy Farm Carotina Penna Parlante”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »