Keywords:
KATEGORITE

Seti “Gemmstones Gemmes” Lisciani

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: Lisex48953

1,490.0 L

Compare

Përshkrim

Seti “Gemmstones Gemmes”!

Marka: Lisciani!

Zbuloni mineralet e ndryshme nepermjet ketij seti fantastik!

Seti perbehet nga nje gur rere i cili me ane te nje cekici (qe ndodhet ne paketim) do e cani dhe do filloni te zbuloni mineralet e ndryshme si nje arkeolog i vertete!

E rekomandueshme per femije te grupmoshes 7-12 vjec!

Cilesi e larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Seti “Gemmstones Gemmes” Lisciani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »