Keywords:
KATEGORITE

Seti “Habitats and Ecosystem” Lisciani

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: Lisex62300

2,390.0 L

Compare

Përshkrim

Seti “I am esperimenti con la natura”!

Marka: Lisciani!

Nje set shume interesant i cili stimulon kuriozitetin e femijeve tuaj rreth ekosistemit dhe habitatit!

Nepermjet ketij seti, femija juaj do te mesoje si ndertohet nje ekosistem i vertete me te gjitha kushtet e nevojshme per t’u rritur te gjithe llojet e bimeve dhe te kafsheve!

Materiali i ekosistemit: Plastik!

Ne paketim do te gjeni edhe manualin e perdorimit!

E rekomandueshme per grupmoshen 7-12 vjec!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Seti “Habitats and Ecosystem” Lisciani”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »