Përshkrim

Seti: “Barbie 1000 Bijoux”!

Marka: Lisciani!

Seti perfshin aksesore te ndryshem si: byrzylyke, varese, unaza, kapese flokesh, stickera te ndryshem per te personalizuar aksesoret, kuti dhuratash, korniza!

Nxit dhe zhvillon kreativitetin e femijes tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 4 vjec!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.