Përshkrim

Barbie Fashion Boutique!

Marka: Lisciani!

Seti perfshin siperfaqe te butikut dhe te mobiljeve!

Gjithashtu ne paketim do te gjeni edhe kukullen Barbie!

Nuk perfshihen veshjet dhe aksesoret!

Brenda paketimit do te gjeni edhe manualin udhezues!

E perbere nga karton i cilesise se larte!

E rekomandueshme per moshen mbi 4 vjec!

Cilesi e larte!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.