Përshkrim
Forma trekëndore ergonomike e STABILO Trio A-Z minimizon efektet e tendosjes së dorës, duke mundësuar një mbajtje të saktë dhe të relaksuar të bojrave me majë fibre.
I rehatshem dhe i lëmuar, ky stilolaps është ideal për shkrim dhe ngjyrosje, dhe boja e saj është e lashme nga lekura dhe rrobat.
STABILO Trio është një familje gjithëpërfshirëse me tre paketime të ndryshme të produkteve me zonat ergonomike të tyre për artistë të vegjël dhe për të gjithë ata që duan të krijojnë fotografi të mrekullueshme mebojera te pigmentuara në shkollë ose në shtëpi me miqtë.
Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.