Keywords:
KATEGORITE

Cante shkolle EST Dragonball-18

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: 6330

5,800.0 L

Compare

Përshkrim

Canta e shkolles EST Dragonball vjen me nje dizajn mjaft interesant posacerisht per femijet qe pelqejne personazhin e Dragonball!

Canta vjen ne permasa 45 x 35 x 20 cm!

Canta vjen ne ngjyren bojeqielli dhe me figuren e Bragonball te afishuar ne kapakun e cantes!

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cante shkolle EST Dragonball-18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »