Përshkrim

Tavolina e fortë dhe e lezetshme Cocomelon në të cilën mund të argëtoheni me koleksionin e pasur të lojërave edukative për fëmijët më të vegjël! Brenda, shumë aktivitete edukative kushtuar fëmijërisë së hershme për të zhvilluar logjikën, vëmendjen, kujtesën dhe imagjinatën! Me manualin e dobishëm të aktiviteteve dhe stilolapsin, shkruani dhe fshini për të mësuar se si të shkruani dhe vizatoni.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.