Përshkrim

Glass Paints!

E pershtatshme per t’u perdorur ne hapesira xhami!

Paketimi perbehet nga 6 ngjyra baze (e bardha, e verdha, e kuqe, blu, jeshile dhe e zeze)!

Secila nga ngjyrat ka sasine 25 ml!

Keshillohet te mos kete kontakt me zonen e syve dhe te gojes!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.