Përshkrim

Termus uji

Material: Celik Inox

Kapaciteti: 500ml

E mban ujin te ftohte per 24 ore dhe te ngrohte per 12 ore

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.