Keywords:
KATEGORITE

Grirse Letre 6 flete p601s Point Tecnoteam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:7480

5,570.0 L

Compare

Përshkrim

Grirese Letre për përdorim personal • auto start / stop

• bllok automatik për mbrojtje termike dhe mbingarkesë

• funksion të kundërt

• shkatërron kapëse dhe kartat e kreditit

• 13 litër plehrash me kokë ngritëse për zbrazje të lehtë

• dimensionet L29,5xP15,5xH35,5

Informacioni teknik:

Stili i prerjes: 4×28 fragment

Gjerësia e hyrjes: 220 mm

Kapaciteti i prerjes: 8 fletë (80gr)

Kapaciteti i koshit: 13L

Furnizimi: AC 230V, 50Hz, 0.9A

Pesha neto: 3.2 kg

Niveli i sigurisë: P4

Niveli i zhurmës: 72db

Dimensionet e makinës: 325x170x322mm

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirse Letre 6 flete p601s Point Tecnoteam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »