Keywords:
KATEGORITE

GRIRSE LETRE OMEGA PAPER

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:4657

8,190.0 L

Compare

Përshkrim

Grirese letre Omega Shredder

Nje grirese letre e markes Omega, e cila grin Letra NE MENYRE TE SHPEJTE DHE SHUME EFIKASE.

Me thika metali shume rezistente te cilesise Gjermane.

Grin deri ne 6 flete njekohesisht (me trashesine 70gr/m2)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GRIRSE LETRE OMEGA PAPER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »