Keywords:
KATEGORITE

Leter A4 Pp Lite 80gr

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: 7540

430.0 L

Compare

Përshkrim

Këto letra në formatin A4 kanë një sipërfaqe shumë të ndritshme dhe të lëmuar. Ato janë të përshtatshme për t’u përdorur në zyra, shkolla ose detyra ne shtëpi. Vijne ne pako prej 500 faqesh!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Leter A4 Pp Lite 80gr”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »