Përshkrim

Llastik lekesh 200gr SPREE.

I gjeni ne ngjyre kafe.

Cilesia e larte.

70% gome.

Rezistent dhe elasticitet i forte.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.