Përshkrim

Loja e bere prej druri me shina dhe me makina te vogla me te cilen femijet tuaj te shpenzojne kohen e tyre dhe mbi te gjitha te argetohen.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.