Përshkrim
Loje Shahu Portable Magnetic 5 në 1 Kjo është një lojë e bukur per tu argetuar sa me shume teksa qendroni ne shtepi .
Te gjithe mjetet e lojes jane magnetike .
Shumë i dobishëm, kompakt dhe mund të mbahet me vete kudo.
Ofron 5 lojera të ndryshme duke përfshirë:
Shahu
Damë
Ludo
Gjarpër
Shah dhe damë
Madhësia fushes se shahut 17cm x 12cm
Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.