Përshkrim

Mbajtese kancelarie druri!

Me ndarje (organizon dhe sistemon me se miri mjetet e tavolines tuaj te punes)!

E pershtatshme per perdorim zyre!

I perbere nga dru i cilesise se larte!

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.