Keywords:
KATEGORITE

PASTRUES EKRANI KCL-1005 OPULA FOR LAPTOP

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: 8176

250.0 L

Compare

Përshkrim

PASTRUES EKRANI KCL-1005 OPULA FOR LAPTOP
Pastrues mjaft cilesor perlarjen e ekranit te kompjuterave tuaj dhe tastierave.
Seti perbehet nga: laresi leng i posatshem per kompjuter, fshirese me fibra dhe furca per pastrimin me te shpejte dhe me te lehte te tastieres.
Produkt cilesor!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PASTRUES EKRANI KCL-1005 OPULA FOR LAPTOP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »