Përshkrim

Plasteline me forma!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 4 plastelina ne ngjyre te kuqe, blu, te verdhe dhe jeshile te vendosura ne gota 130 gr dhe 10 forma te ndryshme te cilat ndihmojne femijet e vegjel te stimulojne imagjinaten dhe kreativitetin e tyre!

E rekomandueshme per tu perdorur nga femije mbi moshen 3 vjec!

Pas perdorimit, duhen mbyllur mire gotat ne menyre qe mos thahet plastelina!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.