Përshkrim

Rera kinetike per femije me ngjyra te ndryshme si:  roze, e verdhe, vjollce, portokalli, bojeqielli, e gjelber.

E pajisur me forma te ndryshme cka e ben me terheqese si joje per femijet tuaj.

M bi te gjitha rera eshte:

-Jo-toksike

-I sigurt për fëmijët

-Përdor pigment organik të ngjyrës

-Përputhet me Standardin Ndërkombëtar të Sigurisë EN71 dhe ASTM D4236

-Shitet në paketim 1kg.

 

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.