Keywords:
KATEGORITE
Ofertë!

SCIENZA HI TECH ROBOT 14 MODELLI ENERGIA SOLARE ED MULTILINGUE

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: LIS73252

3,500.0 L 2,290.0 L

Compare

Përshkrim

SCIENZA HI TECH ROBOT 14 MODELLI ENERGIA SOLARE ED MULTILINGUE
Krijo robotin me energji diellore.
Do te mund te krijoni plot 14 modele te ndryshme roboti.
Lego me material shume cilesor.
Ne set perfshihen nje forme paneli diellor, pjesezat e vogla per te krijuar robotin dhe nje udhezues per te kuptuar me se miri lojen.
Zhvilloni mendimin mbi formimin e kesaj loje.
Produkt i cilesise se larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SCIENZA HI TECH ROBOT 14 MODELLI ENERGIA SOLARE ED MULTILINGUE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »