Keywords:
KATEGORITE
Ofertë!

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: LIS66124

3,500.0 L 2,290.0 L

Compare

Përshkrim

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR
Nje set mjaft zhvillues per femijen tuaj.
Femija juaj do te kaloje kohen duke lozur me kete loje mjaft interesante dhe do te krijoje plot 10 figura te ndryshme te traktoreve.
Zhvilloni aftesine krijuese te femijes tuaj.
Formoni format interesante te ndryshme te traktoreve me copezat e vogla me lego.
I pershtatshem per femije te moshave nga 7-12 vjec!
Produkt i cilesise se larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS 10 IN 1 LED TRACTOR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »