Keywords:
KATEGORITE
Ofertë!

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS FORMULA 1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: LISEX77304

4,000.0 L 2,800.0 L

Compare

Përshkrim

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS FORMULA 1

Nje set mjaft interesant me makinen me te preferuar te momentit Formula 1.
Loje mjaft argetuese dhe interesante.
Do te vendose ne pune moteret e mendjes se femijes suaj, do i beje ato te jene sa me shume kreative.
Krijoni makinen e Formula 1 me lego.
Nje bashkesi copezash te cilat do te bashkohen me njera-tjetren dhe do te krijohet forma e sakte e makines si ne foton e mesiperme.
Zhvilloni medimet, dhe argetojini femijet tuaj me kete set te mrekullueshem.
Produkt i cilesise se larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS FORMULA 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »