Keywords:
KATEGORITE
Ofertë!

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS TRUCKS AND PLANES 25 IN 1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: LIS66520

3,500.0 L 2,600.0 L

Compare

Përshkrim

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS TRUCKS AND PLANES 25 IN 1
Nje nder setet i cili do te zhvilloje mendimin e femijes suaj.
Do te ndihmoje femijen tuaj te jete krijues.
Seti me lego me te cilin do te krijohen 3 forma te ndryshme, nje kamion i madh, nje motor dhe nje avion.
Pervec 3 formave te ndryshme te lartepermendura mund te krijohen plot 25 forma te ndryshme te tjera.
Cilesi e larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS TRUCKS AND PLANES 25 IN 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »