Përshkrim

Seti “The word farm”!

Marka: Lisciani!

E rekomandueshme per femije te kopshteve dhe te parashkollorit!

Ndihmon femijet tuaj te mesojne shkronjat, alfabetin dhe kafshet e fermes!

Nepermjet figures perkatese duhet te formojne fjalen e sakte!

6 puzzle te ndryshme me formen e kafsheve te fermes!

Set edukativ, zhvillues dhe ne te njejten kohe argetues per femijet e vegjel te grupmoshes 3-6 vjec!

Cilesi e larte!

 

 

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.