Keywords:
KATEGORITE

Stilolaps Epsilon Schneider

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:2586

500.0 L

Compare

Përshkrim

  • Ky lloj stilolapsi e ka vendosur veten si një stilolaps me cilësi të lartë duke shfrytëzuar ngjyrën inovative Viscoglide të Schneider-it – një ngjyrë hibride me performancë të lartë që kombinon tiparet më të mira të bojës tradicionale te stilolapsit dhe bojës xhel.
  • Veprimi me shkrim super-i butë dhe tharje shumë të shpejtë.
  • Teknologjia Viscoglide siguron shkrim jashtëzakonisht të lehtë, rrëshqitës.
  • Pajisur me një mbushëse Slider – gjithashtu pranon çdo rezerve Parker.
  • Prodhuar ne Gjermani

         Schneider Epsilon Black/Blue Ballpoint Pen

  • The Slider has established itself as a top-quality ballpoint utilizing Schneider’s innovative Viscoglide ink – a high-performance hybrid ink that combines the best features of traditional ballpoint ink and gel ink.
  • Super-smooth writing action and very fast-drying.
  • The Viscoglide technology ensures exceptionally easy, gliding writing.
  • Equipped with a Slider refill – also accepts any Parker-style refill.
  • Made in Germany.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Stilolaps Epsilon Schneider”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »