Përshkrim

Toner Inkjet HP 300 XL Black

Nr i Printerit.: CC641EE, HPCC641EE, 300XL, 300,

Cikli i punës: Përafërsisht 600 faqe dhe 5% mbulim mesatar

Kapaciteti: 12ml

Markë: HP

Ngjyra: High Capacity Black

Lloji i Produktit: ORIGINAL

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.