Përshkrim

Wood Colors (bojra per te ngjyrosur drurin)!

Paketimi perbehet nga 6 ngjyrat baze (e zeze, jeshile, blu, e kuqe, e verdhe dhe e bardhe)!

Secila nga ngjyrat ka sasine 25 ml!

Jo toksike!

Keshillohet te mbahet larg nga zona e syve dhe e gojes!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.