Përshkrim
Kjo lodër përmban slime ne ngjyre blu dhe një lodër peshkaqen dhe vjen në një “vaskë” me gjeresi 5 cm me kapak.
Është e konfirmuar nga CE e sigurt per shendetin dhe eshte e përshtatshme për femijet e moshes 3 vjec.
Permbajne dizajne të ndryshme të peshkaqenëve.
Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.