Përshkrim

Plasteline me kuti Art Craft!

Paketimi perfshin 4 plastelina me ngjyra te ndryshme dhe te gjitha mjetet qe shikoni ne paketim!

Ide ideale edhe per dhurate!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.